Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

FESTYN INTEGRACYJNY „WRZOSOWIAK 2018”

Festyn Integracyjny "WRZOSOWIAK" , który odbył się w piątek 8 czerwaca pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowyw Szkole Podstawowej nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Częstochowie przy ul. Orkana już za nami.

Jak co roku świetna atmosfera, występy uczniów, mnósto dobrej energi sprzyjały wspólnej zabawie i szerokiej intergracji wśród mieszkańców i gości.

Degustacja smakowitości w kawiarence i wspólne grillowanie oraz kosztowanie kuchni polowej cieszyły się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci i dorosłych.

Część artystyczna w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 53 i klas gimnazjalnych umilały przybyłym popołudniowy relaks wśród zanajomych.

Miłośnicy sportu mieli szansę na wypróbowanie swych sił w licznych zawodach sportowych: lekkoatletycznych, rozgrwkach piłki nożnej, ręcznej, w kręglach i wielu innych.

Uczniowie w ramach akcji "Galeria Najlepszych" odebrali podaczas Festynu liczne nagrody i dyplomy, na które pracowali cały rok.

W trakcie trwania festynu z okazji Dnia Dawcy Szpiku Kostnego oraz/lub komórek macierzystych można było zarejestrować się jako potencjalny dawca Szpiku

Loteria fantowa, zamki i zabawki dmuchane, kule wodne, kiermasz prac uczniów, również klas integracyjnych, liczne stoiska z produktami gospodarstw ekologicznych, bookcrossing, różnorodne pokazy między innymi łazika marsjańskiego Politechniki Częstochowskiej, samochodów terenowych i zabytkowych, Policji, Straży Pożarnej, Aeroklubu Częstochowskiego to niektóre z atrakcji umilających to piękne, czerwcowe popołudnie.

Serdecznie zapraszamy już w przyszłym roku!

 
 
 

 

 
 
 
 
********
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W CZĘSTOCHOWIE,  UL. ORKANA 95/109 
 
zaprasza na: 
FESTYN INTEGRACYJNY 
 „WRZOSOWIAK 2018” 
 

piątek - 08.06.2018r 

w godz.: 15.00 – 20.00

Program festynu:


15.00 – Uroczyste rozpoczęcie Festynu Integracyjnego „Wrzosowiak 2018” z udziałem zaproszonych gości.

15.00 – 20.00 Degustacja smakowitości w kawiarence i wspólne grillowanie oraz skosztowanie kuchni polowej

15.15 – 17.00 Odkrywcy Talentów - część artystyczna w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 53 i klas gimnazjalnych (taniec, gra na gitarze, śpiew)

15.30 – 19.00 Zawody sportowe: lekkoatletyczne, piłka nożna, piłka ręczna, palant, kręgle oraz różnorodne konkurencje sportowe dla najmłodszych, w których wezmą udział rodzice, uczniowie, nauczyciele, samorządowcy na zespole boisk szkolnych „Orlik”

17.00 – 17.30 Przywitanie gości oraz Galeria Najlepszych, wręczanie nagród i dyplomów

15.30 – 19.30 Występy zaproszonych gości (zespoły taneczne, Zumba, kluby sportowe, zespół młodzieżowy)

19.45 – 19.55 Losowanie nagrody Loterii Fantowej

19.55 – 20.00 Zakończenie Festynu

Działania towarzyszące:

- Dzień Dawcy Szpiku i/lub Komórek Macierzystych

- loteria fantowa

- zamki i zabawki dmuchane

- kule wodne

- kiermasz prac uczniów, również klas integracyjnych

- stoisko z produktami gospodarstw ekologicznych, bookcrossing

- pokaz łazika marsjańskiego Politechniki Częstochowskiej

- pokaz samochodów terenowych i zabytkowych

- pokazy Policji, Straży Pożarnej, Aeroklubu Częstochowskiego

- pokaz kucyków ze stadniny „Ranczo wolnym krokiem” z Zawiercia

- różnorodne stoiska klasowe z napojami, zabawkami, kwiatami, wata cukrową, malowaniem twarzy, kosmetyczne oraz saturator, itp.