Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Stare Dobre Małżeństwo zagra w Częstochowie

25 lutego 2018 roku w Filharmonii Częstochowskiej
odbędzie się kolejny wyjątkowy koncert.
 
 
Tym razem, publiczności swoje największe przeboje zaśpiewa zespół Stare Dobre Małżeństwo. Nie zabraknie również utworów z premierowej płyty zespołu.
 
 
 
 
 
Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły, Gloria) po najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu. Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, instrumenty klawiszowe, cajon, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.
 
Z pewnością zakup biletu na koncert okaże się idealnym prezentem dla najbliższych, z okazji zbliżajego się Swieta Zakochanych.
Stare Dobre Małżeństwo 
25.02.2018 godz. 17.00 
Filharmonia Częstochowska
 
Bilety w cenie od 65 do 90 zł do nabycia:
 
  • www.kupbilecik.pl
  • kasa Filharmonii
  • EMPIK
  • organizator: Agencja Artystyczna Start, tel 661 664 887