Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Polska Noc Kabaretowa 2018

To była zabawa stulecia!

 

W miniony piątek podczas Polskiej Nocy Kabaretowej wspólnie z gwiazdami polskiej sceny rozrywki świętowaliśmy na wesoło 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Tysiące widzów, fanów rozrywki na najwyższym poziomie, którzy zasiedli na trybunach Hali Sportowej Częstochowa, spędziło wieczór pełen humoru.

Ekipa Polskiej Nocy Kabaretowej: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski z zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy rozbawiały publiczność do łez przez ponad 4 godziny.
Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadził po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju, według scenariusza Roberta Górskiego.

Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest prze organizatora tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru.
Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie i uśmiech na twarzy.
Kolejna Polska Noc Kabaretowa w Częstochowie już w przyszłym roku.
Już dziś zapraszamy!

 
 
 
 
 
 
 


 
 

Zabawa stulecia.

Świętujemy 100-lecie niepodległości.

Polska Noc Kabaretowa

 
Hala Sportowa Częstochowa, ul. Żużlowa 4 
 
26 października 2018, godz. 20.00
 
bilety na: 
 
 
 

26 października w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się kolejna edycja Polskiej Nocy Kabaretowej. Tym razem poświęcona będzie 100-leciu odzyskania przez Polskę niepodległości.

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Organizatorzy ponownie zaskoczą składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią publiczność do łez.

Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło – zapowiadają organizatorzy. – Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy. Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu.

Autorem scenariusza „Zabawy Stulecia” jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju

 
Wezmą w niej udział również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski.
 
*****
O Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 opowiada Kabaret Moralnego Niepokoju

-To już 7 edycja Polskiej Nocy Kabaretowej.
Kabaret Moralnego Niepokoju po raz pierwszy wystąpi w roli jej prowadzących. 

 
Na czym polega fenomen tego widowiska i jak chcecie zaznaczyć swoją istotną rolę w tej edycji?

- Fenomen polega na tym, że zawsze wspólnie z kolegami gramy przy pełnej frekwencji, a gramy w największych salach koncertowych w Polsce jak katowicki Spodek czy poznańska Arena. W tym roku obchodzimy stulecie odzyskania niepodległości, więc temat nasuwał się sam. Przygotowaliśmy oprawę, która do niego nawiązuje.

- Tegoroczny tytuł PNK to Zabawa stulecia – Świętujemy stulecie niepodległości. To dobra okazja do pokazania, że okazje rocznicowe i święta narodowe można uczcić wesoło i na luzie. Jakchcecie to osiągnąć?

- Utarło się, gdy mamy do czynienia z podobnym świętem, najlepiej zafundować sobie koncert muzyki poważnej, wiązankę pieśni patriotycznych albo kogoś, kto coś śpiewa po łacinie. Śmiech jest nie na miejscu. A naszym zdaniem jest jak najbardziej! Przecież to wesoła rocznica.

-Scenariusz tegorocznej PNK stworzył Robert Górski. Czy możemy więc spodziewać siedużo polityki i nawiązań do Ucha Prezesa?

- Nie będzie tego za dużo, nawiązań do Ucha chyba wcale. Wiele osób ze świata polityki postanowiło nam ulżyć i ośmieszają się sami dość notorycznie. Jeśli już to pojawi się polityka historyczna.

- Oprócz Was na scenie zobaczymy także Kabaret Skeczów Mączących, Ireneusza Krosnego, Kabaret Nowaki, Marcina Dańca oraz Igora Kwiatkowskiego. To już zgrana i silna ekipa kabaretowa. W czym tkwi sceniczna siła każdego z nich?
 

-Każda z tych grup czy solistów to już firma. Każdy prezentuje inny typ humoru, ale dzięki temu widowisko nie jest monotonne. No i każdy z nich jest ambitny i pracowity, więc na pewno zobaczymy to, co mają najlepszego.

-Mimo takiej różnorodności tworzycie wspólny projekt, spójną imprezę. Czy po zejściu ze sceny także świętujecie razem?

- Tak, my się lubimy, spędzamy ze sobą dużo czasu. Jak jest ku temu okazja to oczywiście świętujemy, a jak nie ma to po prostu spędzamy wesoło czas na rozmowach przy odrobinie alkoholu.