Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

POZORY MYLĄ - PREMIERA OGÓLNOPOLSKA!

OGÓLNOPOLSKA GALOWA PREMIERA: POZORY MYLĄ

 

 

W sobotę 12 marca w Filharmonii Częstochowskiej odbyła się OGÓLNOPOLSKA GALOWA PREMIERA trzeciej już sztuki – po "Siostruniach" i "Złodzieju", której producentem jest częstochowska Agencja Artystyczna "Certus": POZORY MYLĄ.

POZORY MYLĄ to komedia pomyłek Seymoura Blickera ze świetnymi rolami i happy endem.
Aby jednak do niego dotrzeć bohaterowie musieli pokonać kompletnie niewiarygodne przeszkody.

POZORY MYLĄ to opowieść o pisarzu Shermanie - Kacper Kuszewski, który pod pseudonimem napisał pierwszą książkę i odniósł sukces. Bardzo nieśmiały, histeryk, o niskiej samoocenie, prosi pomoc przystojnego przyjaciela Matta, w którego rolę wyśmienicie wcielił się Piotr Ligienza.
Dalej jest moc zabawnych sytuacji, nieoczekiwanych zwrotów akcji, śmiechu do łez.
Profesjonalne kreacje aktorskie, w przepięknej scenografii, odpowiednio dobranych kostiumach, a nawet prawie bez, zapewniają nam moc zabawnych przeżyć.

Komedia POZORY MYLĄ to farsa o dzisiejszym „celebryckim światku”, gdzie występ w znanym telewizyjnym show jest największą gwarancją sukcesu.
Większą niż dobre recenzje krytyków literackich.

POZORY MYLĄ to zabawne dialogi, brawurowe zwroty akcji i znakomita zabawa.
Żeńska część obsady: Katarzyna Żak, Anna Smołowik oraz Anna Iberszer dodały uroku i subtelności tej niepowtarzalnej sztuce.

Teraz ekipa aktorów wybiera się w tournee po kraju. Życzymy powodzenia i zawsze takich owacji na stojąco jak w minioną sobotę w Filharmonii Częstochowskiej,  podczas galowej premiery.

Po spektaklu aktorzy wyszli do publiczności, częstowali przepięknym i pysznym tortem, rozdawali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć ze swoimi fanami.
Zapraszamy do obejrzenia paru fot z tego niezapomnianego wieczoru.

 

 

POZORY MYLĄ - PREMIERA GALOWA! 

12 i 13 marca w Filharmonii Częstochowskiej odbędzie się ogólnopolska premiera najnowszej produkcji częstochowskiej Agencji Artystycznej "Certus": POZORY MYLĄ.

 

POZORY MYLĄ to komedia pomyłek Seymoura Blickera ze świetnymi rolami i happy endem. Aby jednak do niego dotrzeć trzeba pokonać kompletnie niewiarygodne przeszkody.

 POZORY MYLĄ to opowieść o pisarzu Shermanie, który pod pseudonimem napisał pierwszą książkę i odniósł sukces. Ponieważ jest nieśmiały, z gatunku histeryków o zaniżonej samoocenie, prosi aby w publicznej promocji zastąpił go przebojowy, przystojny przyjaciel Matt. Niestety, jak to w farsach bywa, nic nie układa się tak jak zaplanowano. Kolejne postacie powodują zabawne sytuacje i zwroty akcji.

 POZORY MYLĄ to komedia o współczesnym zjawisku, nie tylko w „celebryckim światku”, gdzie występ w znanym telewizyjnym show jest większą gwarancją sukcesu niż dobre recenzje krytyków literatury.

 POZORY MYLĄ to zabawne dialogi, brawurowe zwroty akcji i znakomita zabawa.

Obsada:
Sherman –Robert Koszucki / Kacper Kuszewski
Matt – Piotr Ligienza / Mikołaj Roznerski
Maggie – Anna Smołowik
Nancy –Anna Iberszer / Elżbieta Romanowska
Pokojówka – Olga Bończyk / Katarzyna Żak

POZORY MYLĄ - PREMIERA OGÓLNOPOLSKA! 
 12 i 13 MARCA 2016r. 
 godz.: 16:00 i 19:00 
Filharmonia Częstochowska 
***********

Bilety w cenie od 50 do 130 zł - PREMIERA GALOWA - 12 MARCA 2016r.
Bilety w cenie od 40 do 100 zł - 13 MARCA 2016r.

do nabycia w siedzibie Agencji Certus - ul. Dąbrowskiego 36/4,
pod numerami telefonów: 501 178 349 i 34 360 60 67
oraz w kasie Filharmonii i na portalu www.KupBilecik.pl

 

Zapraszamy do obejrzenia promujących filmów, w których aktorzy zapraszają na spektakl POZORY MYLĄ:

 

https://youtu.be/2QnxriK7TwI

 

https://youtu.be/4vxsdvrZCaw

 

https://youtu.be/CWPj11cscCU