Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

GALA TANECZNA SNAKE DANCE

Wielka Gala Taneczna za nami

 

W ubiegły weekend w Hali Sportowej Częstochowa, Centrum Nauki Tańca Snake Dance z Częstochowy hucznie obchodziło swoje 10-lecie istnienia oraz zakończenie roku tanecznego.

Wielka energia opanowała Halę Sportową.
W ponad trzygodzinnym spektaklu tanecznym, wzięło udział ponad 200 uczestników.
Jak co roku wyjątkowi goście, uświetnili Galę swoimi wspaniałymi występami.
Wydarzenie poprowadził Mariusz Kałamaga!

W tym roku podziwialiśmy mnóstwo układów  tanecznych do przeróżnych aranżacji muzyki legendy rocka Michaela Jaksona.
Młodzi tancerze, wychowankowie szkoły Snake Dance, dali popis swych umiejętności tanecznych i talentu między innymi w hip- hopie, gimnastyce artystycznej, tańcu irlandzkim, zumbie, dancehallu. Mogliśmy podziwiać także Break Dance Jazz, Popping & Locking, Zumbę Kids i wiele innych.

Choreografie przygotowane przez wymagających instruktorów i wykonane przez niezwykle utalentowanych i kochających taniec młodych ludzi wzbudziły wiele emocji. Gala Zakończenia Roku to ogromnie energetyczne i widowiskowe pokazy, które sprawiają tancerzom i publiczności wiele radości.

Swoje umiejętności i miłość do tańca pokazali także sami instruktorzy szkoły oraz ich partnerzy.

Liczne prezentacje zaproszonych gości uświetniły Galę. Podczas Gali mogliśmy zobaczyć i posłuchać: Szymona Pejskiego i Vini Band, Tiktak Beatbox, Fly Cube - Martynę Majak, śpiewaków Chóru Filharmonii Częstochowskiej, skrzypaczki Kalinę Gołębiowską i Agnieszkę Leciak.

W rolę nieśmiertelnego Michaela Jacksona wcieliła się Sylwia Celler.

Centrum Nauki Tańca Snake Dance serdecznie dziękuje wszystkim za udział w Gali, za całoroczną pracę, dziękuje swym wychowankom, instruktorom, partnerom, sponsorom, rodzicom, publiczności. 

 
Wszystkich, którzy czują zamiłowanie do ruchu przy muzyce Snake Dance zaprasza do siebie na wakacyjne kursy oraz do nauki po wakacjach!
 
(Częstochowa, Al. NMP 21) 
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Gali.
 
Foto: Kamil Woldański
 

 

 

 
 

 
 
 
 
 
************

 
 
10-lecie istnienia Szkoły 
- Centrum Nauki Tańca SNAKE DANCE
 
29 czerwca, godz.19.00
Hala Sportowa Częstochowa
ul. Żużlowa 4 

****

W ponad dwu-godzinnym spektaklu tanecznym, weźmie udział ponad 200 uczestników.
Jak co roku wyjątkowi goście, uświetnią Galę swoimi wspaniałymi występami.

Wydarzenie poprowadzi Mariusz Kałamaga!

Wstęp wolny.

 

 

Zaproszeni goście: