Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Kabaret Nowaki z programem "Za granicą żartu" w Filharmonii Częstochowskiej już w czerwcu!

 
Filharmonia Częstochowska, ul. Wilsona 16
 
piątek 24.06.2022, godz.: 20.00
 
"Za granicą żartu"
 
Kabaret Nowaki w programie "Za granicą żartu"  24.06.2022r. (piątek) godz. 20:00 Filharmonia Częstochowska

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak.

Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. 
Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych.
 Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością.
 To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. 
Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę. 
 
Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. 
 
Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. 
 
Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

Bilety do nabycia:

 
Kabaret Nowaki w programie "Za granicą żartu"  24.06.2022r. (piątek) godz. 20:00 Filharmonia Częstochowska

 

*****

 
 
Nowaki to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. 
 
Młodość i doświadczenie Nowaków procentują na każdym występie. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.
 
Kabaret Nowaki potrafi zarazić dobrym humorem najbardziej ponurego widza.
 
 
******
 
 
 

 


źródło: materiały organizatora