Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Bonnie Tyler w katowickim Spodku

Legenda muzyki POP - Bonnie Tyler

na jedynym koncercie w Polsce!

 
 
Katowice częścią jubileuszowej trasy 
40 lecia hitu „It’s a Heartache” 
 
 

Kiedy równo 40 lat temu Jej pierwszy wielki hit – „It’s a Heartache” przebojem wkradł się do pierwszej trójki amerykańskiego notowania Billboardu, cały muzyczny świat wiedział, że ma do czynienia z przyszłą wielką gwiazdą estrady. A był to dopiero początek wspaniałej kariery walijskiej artystki, której pierwsza płyta osiągnęła wielki sukces nie tylko w jej rodzimym kraju, ale podbiła również Amerykę i Wielką Brytanię!

 Publiczność szybko pokochała jej mocny, lekko zachrypnięty głos, a rynek muzyczny okrzyknął Ją kobiecym odpowiednikiem Roda Stewarta.

W 1983 ukazał się utwór „Total Eclipse of the heart”, który do dziś jest jednym z najlepiej sprzedających się singli wszech czasów. Rok później kolejny hit Bonnie – „Holding out for a hero” trafił na ścieżkę dźwiękową do filmu „Footloose”, która do dziś nosi miano kultowej.

Oprócz swoich piosenek, Bonnie Tyler brała na warsztat również utwory innych wykonawców, które do dziś często wykonuje na swoich koncertach, m.in.: „Have You Ever Seen the Rain” Creedence Clearwater Revival, „To Love Somebody” Bee Gees, czy „Piece of My Heart” Janis Joplin. Sama Bonnie Tyler również bywa inspiracją dla innych artystów estrady. Nie każdy wie, że światowy hit „The Best” Tiny Turner, pierwotnie wykonywała właśnie Walijka.

Bonnie Tyler ma wielu fanów na całym świecie, z którymi spotka się jesienią by celebrować 40-lecie wydania singla „It’s a Heartache”. Wspaniałą informacją dla polskich wielbicieli artystki jest fakt, że trasa nie ominie również naszego kraju!

20 października 2018 roku Bonnie Tyler 
wystąpi w katowickim „Spodku”. 

W bilety (w cenie już od 99 złotych) można zaopatrywać się na stronach: 

  www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.abilet.pl oraz bezpośrednio u organizatora – Impresariatu edma.art (www.edmaart.pl ).
Do zobaczenia jesienią w Katowicach! 

 

*****

 

Bonnie Tyler ciekawostki

 

W 1978 roku jej pierwszy wielki przebój „It’s a heartache” znalazł się na 3 miejscu amerykańskiej listy przebojów US Bilboard Hot 100  oraz na pierwszym miejscu ośmiu znaczących list przebojów na całym świecie, m.in. w Australii, Kanadzie, Francji, Hiszpanii oraz w Szwecji gdzie od 10 marca 1978 roku przez 10 tygodni będąc numerem jeden, wygrał rywalizację między innymi z legendarną ABBĄ. Singiel z tym przebojem został sprzedany w ponad 6 milionach egzemplarzy, tym samym stając się jednym z najlepiej sprzedających się singli w na świecie. Pięć lat później kolejny wielki hit walijskiej artystki „Total Eclipse of the Heart” podbił jeszcze więcej światowych list przebojów, zajmując pierwsze miejsce między innymi na US Bilboard Hot 100  oraz UK Singles Chart.

 

 

****

 

Zagłosuj na największy przebój Bonnie Tyler!

 

"Od 15 sierpnia oficjalnie możemy przesyłać swoje propozycje w plebiscycie "Złota Nuta",  Złoty Laur" dla BONNIE TYLER. Głosujemy na największy przebój 40- lecia artystki, za który otrzyma statuetkę "Złotej Nuty",  a trofeum "Złoty Laur" wręczony zostanie w trakcie koncertu za TOP 10 Bonnie Tyler.

Głosy w plebiscycie wysyłamy do dnia 15.września, na adres: fonomediagroup@interia.pl, wśród głosujących przewidziane są specjalne nagrody."

 

MTV24.tv

 

 

****