Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

4. edycja FEST Festival! Już 9-13 sierpnia 2023 w Parku Śląskim w Chorzowie

  FEST Festival

- największa impreza na Śląsku startuje już 9 sierpnia 2023! 

FEST Festival - największa impreza na Śląsku startuje już w następnym tygodniu! Nie przegap okazji aby między 9 a 13 sierpnia zobaczyć wyjątkowych artystów i kup bilet w promocyjnej cenie dla mieszkańców okolicznych osiedli!

 

Już pomiędzy 9 a 13 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie odbędzie się kolejna edycja FEST Festivalu. W ciągu zaledwie 4 lat to wydarzenie stało się jednym z największych i najważniejszych polskich festiwali muzycznych – tworząc markę, która przyciąga do centrum Śląska wielkie światowe gwiazdy i najlepszych w swoich dziedzinach współczesnych wykonawców.

FEST nie istnieje bez swojej lokalizacji – Parku Śląskiego – który stanowi idealną przestrzeń dla wydarzenia mającego ambicje, by zapraszać swoich uczestników do alternatywnej rzeczywistości. Celem tego wydarzenia jest dostarczenie radości wszystkim, dlatego podejmowane są wszelkie starania, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności, mając na uwadze przede wszystkim podniesienie komfortu mieszkańców osiedli sąsiadujących z Parkiem Śląskim.

W związku z tym, okres, w którym zamknięte są kluczowe strefy Parku Śląskiego zostanie maksymalnie skrócony.  W tym roku chwilowe ograniczenia w ruchu będą miały miejsce pomiędzy 7 a 14 sierpnia, kiedy odbywa się festiwal oraz montaż i demontaż głównych elementów infrastruktury wydarzenia. Tym samym zostanie wydłużony  czas, w którym możliwe jest swobodne poruszanie się głównymi arteriami Parku Śląskiego, Aleją Główną oraz Promenadą Generała Jerzego Ziętka, a także innymi kluczowymi alejami Parku.

 

Dodatkowo, organizatorzy przygotowali 4-dniowe karnety na FEST Festival w bardzo atrakcyjnej cenie - 499 zł. Specjalna zniżka dedykowana jest mieszkańcom dzielnic sąsiadujących z Parkiem Śląskim, którzy chcieliby dołączyć do wydarzenia. 

Wystarczy wypełnić formularz na stronie festfestival.pl w zakładce “FEST Sąsiedzi”, podając adres zamieszkania lub zameldowania wraz z kodem pocztowym. Promocja trwa tylko do 3 sierpnia. 

Kup bilety na FEST Festival 2023 na stronie www.festfestival.pl gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.
 
 

 

Sprawdź harmonogram 4. edycji FEST Festival! 

 

Do startu festiwalu zostało mniej niż 14 dni.!

 

 

Odliczamy dni do 4.edycji jednego z największych festiwali muzycznych w Polsce. FEST Festival odbędzie się już pomiędzy 9 a 13 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim. Zobacz o której wystąpią Twoi ulubieni artyści.

 

5 dni, ponad 200 wykonawców na 11 scenach: tak prezentuje się FEST Festival 2023, który rozpoczyna się już za niecałe dwa tygodnie. W jednym z największych parków w Europie wystąpią m.in: The Chemical Brothers, Peggy Gou, Kasabian, Steve Angello, M83, Sofi Tukker, Ferg, Róisín Murphy, Yungblud, Two Door Cinema Club oraz Bonobo. 

Oto pełny harmonogram FEST Festivalu:

 

 

 

 

 

 

11 scen, 5 dni, ponad 200 nazwisk – tak właśnie prezentuje się repertuar nadchodzącej edycji FEST Festivalu, który odbędzie się pomiędzy 9 a 13 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie. 

W jednym z największych parków w Europie wystąpią m.in: The Chemical Brothers, Peggy Gou, Kasabian, Steve Angello, M83, Sofi Tukker, Ferg, Róisín Murphy, Yungblud, Two Door Cinema Club oraz Bonobo. 

 

Oto pełen line-up FEST Festivalu 2023:

 

Muzyka elektroniczna od początku istnienia FEST Festivalu jest jego integralną częścią.

Poniższy plakat prezentuje wszystkich związanych w klubowymi brzmieniami artystów, którzy wystąpią na głównych scenach festiwalu oraz program Kręgów Tanecznych – osobnej strefy dedykowanej poszczególnym nurtom i powstałej z myślą o ekstatycznych doznaniach. 

 

 

W tym roku uczestniczki i uczestnicy będą mogli znowu odwiedzić Eden, Smolną oraz Astral. 

Scena Dark jest z kolei kontynuatorką kierunku wyznaczonego w 2022 roku przez Krąg powstały we współpracy z kolektywem Possession. 

Nowością jest z kolei Italo – premierowy Krąg przygotowany razem z przedstawicielami berlińskiego cyklu imprez Italian Dance Wave oraz wytwórni Slow Motion.

Muzyka to jednak tylko jeden z elementów tego dorocznego święta. 

 

FEST Festival to miasteczko festiwalowe, które tętni życiem i oferuje rozmaite aktywności: 

od lotu balonem czy podziwiania występów cyrkowców, przez możliwość spróbowania wakeboardingu lub zażycia relaksującego masażu, po udział w licznych warsztatach i dyskusjach z udziałem ekspertów z przeróżnych dziedzin.
 
 FEST to festiwal możliwości i wyboru.
 

Bilety na FEST Festival 2023 w puli FINAL CALL są dostępne na stronie www.festfestival.pl oraz Going.
KARNET 4-DNIOWY FINAL CALL - 879 PLN
 
KARNET WEEKENDOWY FINAL CALL - 639 PLN
 
 

 

Organizator wydarzenia: Follow The Step