Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Spódnice w górę na Ladies Night!

 

Ladies Night w Cinema City – jeszcze więcej atrakcji!
 
Jesienią do kin Cinema City wracają wieczory z cyklu Ladies Night! Już 25 września odbędzie się premierowy pokaz francuskiej komedii Spódnice w górę w prawdziwie gwiazdorskiej obsadzie. Ladies Night to również  czarujące wydarzenia – każda kobieta może poczuć się tu wyjątkowo!
 
Powrót wieczorów Ladies Night w Cinema City zapowiada się pod znakiem francuskiego humoru i wielkomiejskich wrażeń. 25 września Cinema City zaserwuje Wam najnowszą komedię Spódnice w górę, której głównymi bohaterkami jest jedenaście prawdziwie zakręconych Paryżanek. W ich rolę wcielą się gwiazdy francuskiego kina. Spódnice w górę to doskonała komedia o prawdziwych kobietach, o ich problemach, romansach, szaleństwach i sekretach.
Jednak Ladies Night to nie tylko pokaz filmowy. Na miejscu będzie można m.in. zaczerpnąć porad kosmetycznych, wymienić się doświadczeniami, ale co najważniejsze – miło spędzić czas. Największą atrakcją zbliżającego się wieczoru będzie konkurs, w którym do wygrania jest lodówka firmy Whirlpool. 
Ladies Night z przedpremierowym pokazem Spódnice w górę odbędzie się 25 września w 17 kinach Cinema City w Polsce. Na wszystkie panie czeka moc atrakcji i niespodzianek! 
Start o godzinie 19.30.
 • Cinema City Częstochowa Wolność
Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl  
 
KONKURS!
Wygraj podwójne zaproszenie na wrześniową odsłonę Ladies Night
 
Wśród tych, którzy prześlą do nas mail-a na adres: redakcja@czest.info z hasłem: "Ladies Night Marzec" rozlosujemy podwójne zaproszenie do Cinema City Częstochowa Jurajska na 25 września. Na maile czekamy do 23 września.
 
 
Prosimy o podanie w mailu imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.