Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Wizjonerzy mody w Galerii Jurajskiej

Wizjonerzy mody w Galerii Jurajskiej


 

Dni 23-24 marca upłyną w Galerii Jurajskiej w Częstochowie pod znakiem mody i wyjątkowych stylizacji. Specjalnie z myślą o klientach galerii przygotowano liczne warsztaty modowe, których podsumowaniem będzie niedzielna bitwa na stylizacje pomiędzy Tomaszem Jacykowem i  Karoliną Ościk - popularną modową blogerką.
W sobotę (23.03.), doskonale znany słuchaczom RMF Maxxx prezenter – Irek Jakubek, poprowadzi w Galerii Jurajskiej pokaz najnowszych modowych kolekcji. Zarówno pokaz, jak i towarzyszące mu wydarzenia nawiążą do mody i sztuki ulicznej oraz wszystkiego co związane z przestrzenią miejską. W trakcie pokazu, swoje taneczne umiejętności zaprezentuje lokalna grupa bboying’u, czyli wykonywania ewolucji akrobatycznych, połączonych z tańcem.
Z kolei przez całą niedzielę (24.03.) trwać będą ogólnodostępne konsultacje ze stylistami i wizażystami. Tomasz Jacyków opowie o modnych trendach i swoich pasjach. Będzie też rywalizował w bitwie na stylizacje z pochodzącą z Kamieńska blogerką Karoliną Ościk – prowadzącą jeden z dziesięciu najlepszych modowych blogów w Polsce. Uczestnicy rywalizacji zaprezentują swoje propozycje stylizacji na różne okazje. Dodatkową atrakcją tego dnia będzie też występ duetu Piotr Szumlas i Jakub Zaborski, których niedawno można było zobaczyć w kwalifikacjach do najnowszej edycji programu „Must Be The Music”.
W trakcie imprezy nie zabraknie licznych konkursów dla najmłodszych, w tym konkursu na bajkowe stylizacje.
Zarówno w sobotę jak i niedzielę, impreza w Galerii Jurajskiej rozpocznie się o godz. 13:00 i potrwa do 20:00. 
 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta