Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Koncert Sylwestrowy i Noworoczny w Filharmonii Częstochowskiej

FILHARMONIA CZĘSTOCHOWSKA zaprasza:

  • 31.12.2022 KONCERT SYLWESTROWY
  • 8.01.2022 Koncert Noworoczny SZEŚCIU TENORÓW

***

Sobota 31.12.2022, godz. 20.00 Sala koncertowa
KONCERT SYLWESTROWY

 

Wystąpią:

  • Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej
  • Marta Matuszewska – sopran
  • Krzysztof Zimny – tenor
  • Jan Miłosz Zarzycki - dyrygent

Koncert Sylwestrowy ze wspaniałymi ariami i duetami z najbardziej znanych oper, operetek i musicali w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Częstochowskiej pod batutą Jana Miłosza Zarzyckiego oraz solistów Marty Matuszewskiej – sopran i Krzysztofa Zimnego - tenor.
Po koncercie toast lampką szampana

Bilety: od 130 zł do 190 zł (w zależności od miejsca) do nabycia w kasie Filharmonii oraz na stronie www

***
Niedziela 8.01.2023, godz. 18.00 Sala koncertowa
Koncert Noworoczny SZEŚCIU TENORÓW - POJEDYNEK

 

Wystąpią:

  • Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej
  • Tenorzy: Badri Adamia, Michał Borkowski, Petro Cheliali, Misza Dimo, Michał Dziedzic, Dariusz Stachura
  • Adam Klocek – dyrygentWojciech Poprawa - prowadzenie

Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana serdecznie zaprasza na spektakularne, widowiskowe, pełne muzycznej zabawy, humoru i najznakomitszej sztuki wokalnej, koncertowe rozpoczęcie Nowego 2023 Roku.
W niedzielę 8 stycznia 2023 w Filharmonii Częstochowskiej SZEŚCIU TENORÓW, uzbrojonych w muszki, fraki i oczywiście głos, stanie w szranki, aby zdobyć sympatię, uznanie i aplauz Publiczności. Tego wieczoru Państwo wcielą się w rolę jurorów i zadecydują, który ze śpiewaków jest NAJLEPSZY, i najbardziej wszechstronny, bo kategorie konkursowe obejmować będą arie operowe, operetkowe i repertuar rozrywkowy. Po muzycznej zabawie w BITWĘ TENORÓW i TOAŚCIE za pomyślność w Nowym Roku, w drugiej części koncertu czeka już tylko MUZYCZNA UCZTA!

Bilety: od 130 zł do 190 zł (w zależności od miejsca) do nabycia w kasie Filharmonii 795 451 438 oraz na stronie www Filharmonii Częstochowskiej

**
Więcej szczegółów oraz sprzedaż i rezerwacja biletów online na www.filharmonia.com.pl
Impresariat Filharmonii tel. 34 324 18 54

 
Zapraszamy: