Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

I LOVE YOU, a teraz się zmień w Filharmonii Częstochowskiej -14 Marca 2024

Spektakl
 
I LOVE YOU, a teraz się zmień
 

 zostaje przełożony na 13.10.2024 r.

 
Filharmonia Częstochowska
 

 

I Love You, You're Perfect, Now Change

I LOVE YOU to muzyczna komedia dla singli i żonatych. Dla pozostających w nieformalnych związkach i rozwodników. Dla wszystkich, którzy byli, są lub będą w parze. Dla tych, którzy chcieliby być i dla tych, którzy nigdy więcej, za żadne skarby nie chcą się już zakochać!

I LOVE YOU to spektakl, który wyjaśnia co pcha nas do bycia w związku. Jak wiele jesteśmy w stanie zrobić by powiedzieć i usłyszeć te dwa magiczne słowa: KOCHAM CIĘ!

I LOVE YOU to wartka akcja, świetna oprawa muzyczna, aktorskie metamorfozy, błyskotliwe dialogi i przebojowe piosenki zapewnią widzom rozrywkę na najwyższym poziomie!

I LOVE YOU to gwiazdorska obsada: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus. Aktorom towarzyszą znakomici muzycy.

Grają: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus

Muzycy - Fortepian: Krzysztof Jaszczak / Maciej Tomaszewski Skrzypce: Dawid Lubowicz / Jakub Grott


 

Bilety w cenie od 60 do 130 zł do nabycia:

 
***
 

14 grudnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbyła się uroczysta gala zakończenia XI Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów "Sztuka plus Komercja”.


Po obejrzeniu 6 spektakli konkursowych Jury główne Festiwalu nagrodę za #NAJLEPSZY #SPEKTAKL postanowiło przyznać produkcji Agencji Artystycznej CERTUS z Częstochowy, za spektakl I LOVE YOU, a teraz się zmień

Jury główne Festiwalu przyznało także nagrodę w kategorii #NAJLEPSZA #AKTORKA, którą w tym roku została Elżbieta Romanowska za rolę w tym spektaklu.
 

Serdecznie gratulujemy!
Zachęcamy do obejrzenia tej kultowej już komedii muzycznej!
 
***