Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

ALIBI OD ZARAZ w Katowicach

Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta “Alibi od zaraz” jest tego niezbitym dowodem. 

Jean Poiret  
 
ALIBI OD ZARAZ  
 
17.11.2019 r. godz. 16:00 
 
Sala Audytoryjna, MCK Katowice,
 
Plac Sławika i Antalla 1
 

Michel zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy…

Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? W co uwierzy żona? Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt! Nawet sam autor!

Przekład Irma Helt 

Reżyseria Marcin Sławiński 
Kostiumy Agnieszka Kaczyńska-Jankiewicz 
Scenografia Dorota Banasik 
Asystentka reżysera Halina Bednarz 
Opracowanie muzyczne Agnieszka Putkiewicz 

Obsada: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Andrzej Deskur, Aleksandra Szwed, Sławomira Łozińska, Marcel Borowiec, Stanisław Banasiuk

Bilety: 89 zł, 99 zł, 110 zł

 
on line: 
 
 
 
 
KONKURS!

WYGRAJ BILET!

 
Wśród tych, którzy do 15 pażdziernika 2019 prześlą e-mail na adres: konkurs@czest.info z hasłem: 
"ALIBI od ZARAZ" rozlosujemy podwójne zaproszenia na spektakl do MCK w Katowicach. 
Prosimy o podanie w treści wiadomości mailu imienia i nazwiska. O wygranej powiadomimy zwrotnie mail-em.