Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

ŚMIECHOTERAPIA – recital KRYSTYNY SIENKIEWICZ

ŚMIECHOTERAPIA – recital KRYSTYNY SIENKIEWICZ 
1 PAŹDZIERNIKA 2016r. - godz. 18:00 
 
Restauracja Astoria, Częstochowa, ul. Krakowska 45
 
 

 ŚMIECHOTERAPIA – recital KRYSTYNY SIENKIEWICZ, legendy polskiej sceny kabaretowej, filmu i telewizji. W programie zabawne monologi, doskonałe piosenki i humor najwyższych lotów, a to wszystko okraszone czarem i urokiem, jedynej w swoim rodzaju, artystki.

 Aktorce akompaniuje Bronisław Kornaus, znany publiczności jako wokalista zespołu muzycznego Partita, ale także kompozytor i instrumentalista. Gwarantujemy znakomitą zabawę i niezapomniany wieczór przy lampce wina!

Restauracja Astoria, Częstochowa, ul. Krakowska 45.

 Bilety w cenie 70 zł do nabycia w siedzibie Agencji Certus:
ul. Dąbrowskiego 36/4, pod numerami telefonów: 501 178 349 i 34 360 60 67,
 na portalu www.KupBilecik.pl