Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Kabaret Smile w premierowym programie

Zapraszamy na: 

Kabaret Smile w premierowym, najnowszym programie: 
 Filharmonia Częstochowska
 25.11.2017 r., godz.17.00.
 
 
 
 
Kabaret Smile wywodzący się z Lublina tworzą trzej Panowie: Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski oraz Paweł Szwajgier. Swoimi skeczami bawią widzów od wielu lat a w swoim dorobku artystycznym posiadają mnóstwo nagród, w tym wiele od publiczności. Skecze i piosenki Kabaretu Smile odnoszą się głównie do absurdów życia codziennego. Dzięki wykreowaniu charakterystycznych postaci tworzą przezabawne historie, które z łatwością zapadają widzom w pamięć. Piosenki autorstwa Kabaretu Smile są niezaprzeczalnie bezkonkurencyjne. Artyści podczas występów na żywo wchodzą w interakcje z publicznością, dlatego każdy ich występ jest szczególny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Kto raz obejrzy występ Kabaretu Smile - nie będzie mógł doczekać się kolejnego spotkania.
 
Bilety do nabycia: www.lux.biletyna.pl oraz kasa Filharmonii Częstochowskiej
 

Wygraj zaproszenie na spektakl "SMILE" .

Każdy, kto do 13 listopada, przyśle do nas e-mail,  na adres konkurs@czest.info z hasłem: "SMILE"  w temacie,  weźmie udział w losowaniu biletów.

Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. 

Zwycięzców powiadomimy zwrotnie mailem lub sms-em.