Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

POLSKA NOC KABARETOWA 2022 - Uratujemy Twoje Miasto

Polska Noc Kabaretowa w Częstochowie za nami

 

Noc z piątku na sobotę, minionego weekendu, długa i bardzo udana, pozwoliła publiczności oderwać się od trudnej rzeczywistości.
Podczas tegorocznej edycji Polskiej Nocy Kabaretowej fani rozrywki na najwyższym poziomie spędzili niepowtarzalny wieczór pełen humoru.
Nie ma to bowiem, jak humor i zabawa na żywo.

Nowe skecze, oraz te już nam znane, zawsze oglądamy z przyjemnością.
Artyści jak zwykle stanęli na wysokości zadania, wywołując łzy śmiechu na twarzach publiczności.
W rolę prowadzącego wcielił się Bartosz Klauzinski z Kabaretu K2.
Prowadzący z wielkim humorem i bardzo bliskim kontaktem z widownią, przeprowadził nas przez ponad czterogodzinny występ topowych kabaretów.
Wystąpili przed nami: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret Moralnego Niepokoju z interaktywnym udziałem Roberta Górskiego, Kabaret K2, Kabaret Młodych Panów, Szymon Łątkowski oraz niezastąpione Dziennikarki Zaangażowane

Artyści kabaretowi z klasą i wyczuciem wydobywali z publiczności salwy śmiechu, radości i braw, komentowali aktualne afery, lokalne sukcesy i porażki, nie oszczędzali rządzących i zwykłych mieszkańców.

Twórcy nie zapomnieli także o sytuacji na świecie. Kabaret Smile specjalnym utworem na część walczącej Ukrainy, zachęcił Polaków do docenienia swojej wolności, co spotkało się z ogromną aprobatą wśród widzów.

Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest przez organizatora tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru.
Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność poruszanych tematów, które łączy niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i nieustające brawa.
Śmiech to zdrowie - więc Polska Noc Kabaretowa należy do bardzo udanych i niezmiernie potrzebnych widowisk.
Z niecierpliwością czekamy na następny kabaretowy maraton, a to już za rok w Częstochowie, w listopadzie!
Już zapraszamy.

A teraz obejrzyj zdjęcia i zobacz jak było fajnie na Polskiej Nocy Kabaretowej w Hali Sportowej w Częstochowie.

 

 

 

 

 

 

 


 

Nadciąga legendarna Polska Noc Kabaretowa 2022. Wyjątkowa edycja największej Kabaretowej trasy w Polsce. Największy, epicki skład artystów. Tematy, jakich jeszcze nie poruszaliśmy i śmiech, który będzie niósł się przez całą Polskę.

 

piątek, 07 października 2022, godz. 20:00

Hala Sportowa Częstochowa,
Częstochowa, Żużlowa 4
 

Tym razem na tapetę bierzemy… Twoje miasto! Sprawdzimy, co u Was słychać, skomentujemy aktualne afery, lokalne sukcesy i porażki, nie oszczędzimy rządzących, ale i zwykłych mieszkańców. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2022 zajmie się Bartosz Klauzinski z Kabaret K2. Wystąpią Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret Moralnego Niepokoju z interaktywnym udziałem Roberta Górskiego, Kabaret K2, Kabaret Młodych Panów, Szymon Łątkowski oraz niezastąpione Dziennikarki Zaangażowane.

Zobacz swoje miasto oczami kabaretów. 

Zapraszamy na premierowe skecze w wykonaniu śmietanki polskiego kabaretu.

 Polska Noc Kabaretowa 2022-uratujemy Twoje miasto.

 

 
 
KONKURS! Wygraj bilet!
 
Każdy, kto do 20 września 2022 przyśle do nas e-mail na adres konkurs@czest.info z hasłem:
"Polska Noc Kabaretowa 2022"  w temacie, weźmie udział w losowaniu biletów na spektakl.
Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. 
Zwycięzców powiadomimy zwrotnie mailem lub sms-em.