Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Jak spędzić FUNtastyczny czas w gronie przyjaciół i rodziny.

 

 

W jaki sposób powstają kolory? Co to jest pryzmat? Jak działa światło i co to jest fluorescencja?

Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziecie w FUNZEUM!

FUNZEUM to największa w Polsce przestrzeń wystawowa, bo licząca prawie 4000 metrów kwadratowych, zawierająca niezliczone interaktywne i jedyne w swoim rodzaju eksponaty, które zabiorą Was w przygodę pełną rozrywki, a co najważniejsze - nauki przez zabawę.
Bo kto powiedział, że nauka musibyć nudna?
 
To także FUNtastycznie spędzony czas bez względu na pogodę.

W pierwszej kolejności zapoznacie się z kolorami w oparciu o trochę fizyki, ale spokojnie - to nic strasznego! Dowiecie się czym jest pryzmat, dzięki któremu odkryjecie skąd tak naprawdę bierze się tęcza i jak powstają kolory. Po krótkim wstępie przejdziecie dalej, do kolejnych niezliczonych eksponatów, prezentujących kolory tęczy. W tej części nastolatkowie oraz starsi, którzy nie rozstają się z telefonami mogą zrobić z nich użytek, a mianowicie wykonać piękne, pomysłowe zdjęcia zarówno samych kolorowych atrakcji, jak i siebie, czy swoich znajomych - wszystkie chwyty dozwolone! Ogranicza Was tylko własna wyobraźnia!

Następnie, przekraczając magiczną bramę, przeniesiecie się w krainę światła pełną zwierciadeł i luster, elementów multimedialnych, gdzie sami możecie tworzyć wyświetlane animacje. W Funzeum kraina światła jest tak naprawdę tajemniczym miejscem pogrążonym w ciemności, ponieważ tylko wtedy możliwe jest dostrzeżenie piękna świetlistych instalacji.

Funzeum to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu zarówno dla najmłodszych, jak i dla tych starszych. Na terenie obiektu znajdują się strefy - Funzone, gdzie nasi milusińscy mogą rozładować nagromadzoną energię - podświetlany basen z piłeczkami, pajęczynowy plac zabaw, czy największe w Polsce pianino podłogowe. 

W tym czasie rodzice i opiekunowie mogą zrelaksować się popijając kawę lub próbując dań, które
oferuje strefa gastronomiczna. Na zakończenie zabawy czeka na Was jeszcze sklepik, w którym możecie sprezentować sobie i bliskim bajkowe pamiątki.

Polecamy tę przestrzeń zarówno dla młodszych dzieci, jak i nastolatków i dorosłych. 

Na pewno zapamiętacie to miejsce na długo i kolorowo.
 
Funzeum, 44 -100 Gliwice, ul. Pszczyńska 315
 
 
Czynne od poniedziałku do piątku w godz.: 10-20
soboty i niedziele 9-21
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.