M1. Wystawa Interaktywnych Dinozaurów. Zatorland
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

 

Policja

Subskrybuje zawartość Komenda Miejska Policji w Częstochowie - Aktualności
Aktualności
Zaktualizowano: 9 godzin 28 min. temu

W Częstochowie świętowali imieniny Józefa Piłsudskiego

20 marzec, 2019 - 15:00
Wczoraj na Placu Biegańskiego w Częstochowie odbyła się uroczystość związana z obchodami imienin Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz miasta, pocztów sztandarowych częstochowskich szkół oraz służb mundurowych. Komendant Miejski Policji w Częstochowie mł. insp. Dariusz Atłasik wraz ze swoim zastępcą mł. insp. Mariuszem Strzeleckim złożyli kwiaty pod pomnikiem solenizanta.


Kryminalni zatrzymali dilera narkotyków

20 marzec, 2019 - 09:00
Kryminalni z częstochowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. U mieszkańca powiatu kłobuckiego śledczy zabezpieczyli prawie 6000 działek dilerskich amfetaminy. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 12 lat więzienia.


Przez życie bez używek - prelekcja dla uczniów szkoły podstawowej

18 marzec, 2019 - 09:00
W zeszły piątek asp. Edyta Cupiał wspólnie z asp. Wojciechem Bożkiem zorganizowali spotkanie w Szkole Podstawowej nr 12 w Częstochowie. Tematem prelekcji była odpowiedzialność prawna i karna nieletnich. Policjanci przestrzegali młodzież przed negatywnymi skutkami uzależnień.


Debatowali z mieszkańcami Wyczerp na temat bezpieczeństwa

18 marzec, 2019 - 09:00
W zeszłą środę policjanci z komisariatu V w Częstochowie wraz z profilaktykami z prewencji zorganizowali debatę dla lokalnej społeczności. Tym razem mundurowi spotkali się z mieszkańcami dzielnicy Wyczerpy. Rozmawiali o bezpieczeństwie.


Śmiertelny wypadek w Kościelcu

14 marzec, 2019 - 14:00
W dniu dzisiejszym na terenie powiatu częstochowskiego doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Około godziny 4.40 w miejscowości Kościelec w wyniku zderzenia z pojazdem ciężarowym śmierć poniosła 52-letnia kobieta, kierująca rowerem.


Uwaga kierowcy! W piątek możliwe utrudnienia na DK-1 w Częstochowie

14 marzec, 2019 - 00:00
W dniu 15 marca 2019 roku możliwe są utrudnienia na trasie DK-1 na wysokości miejscowości Lubojenka. Na odcinku budowanej autostrady A1 w godzinach 12:00 - 17:00 podwykonawcy zapowiedzieli protest. Poruszające się po jezdni maszyny budowlane mają w tym miejscu spowalniać ruch pojazdów.


Nowy punkt konsultacyjny dla mieszkańców dzielnicy Dźbów

13 marzec, 2019 - 17:00
Dzielnicowy z Komisariatu II Policji w Częstochowie sierż. szt. Norbert Błachowicz wyszedł naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności i od dzisiaj będzie przyjmował mieszkańców Dźbowa w nowym punkcie konsultacyjnym. W ramach akcji "Dzielnicowy Bliżej Nas" interesanci będą mogli skorzystać z porad policjanta w każdą środę w godzinach 10:00 - 12:00. Serdecznie zapraszamy.


Debata społeczna w dzielnicy Wrzosowiak

13 marzec, 2019 - 09:00
W dniu 8 marca 2019 roku odbyła się debata społeczna z mieszkańcami dzielnicy Wrzosowiak. Policjanci z komisariatu II w Częstochowie wspólnie z mundurowymi z wydziału prewencji oraz strażą miejską przeprowadzili debatę społeczną w Szkole Podstawowej nr 36 w Częstochowie. Omawiali plany priorytetowe dzielnicowych.


Prostest podwykonawców na DK-1 w Częstochowie - możliwe utrudnienia

13 marzec, 2019 - 09:00
W dniu 15 marca 2019 roku podwykonawcy, którzy wykonują prace na odcinku budowanej autostrady A1 zapowiedzieli protest. Utrudnienia przewidziane są w godzinach 12:00 - 17:00 na drodze krajowej nr 1. Protestujący będą spowalniali ruch poruszając się maszynami budowlanymi po drodze.


O cyberprzemocy z uczniami

13 marzec, 2019 - 00:00
Policjanci z prewencji przeprowadzili prelekcję na temat cyberprzestępczości w Olsztynie. Mundurowi poruszyli również kwestię zwalczania szantażu i wymuszeń seksualnych on-line popełnianych na dzieciach w ramach kampanii "Powiedz NIE". Uczestnikami spotkania byli uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.


Sprzedał narkotyki za dwie butelki piwa

12 marzec, 2019 - 11:00
W ubiegły piątek funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie zatrzymali 3 osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające. Do zatrzymania doszło w m. Starcza. Policjanci zabezpieczyli ponad 20g marihuany.


Fałszywa policjantka zatrzymana

12 marzec, 2019 - 09:00
Policjanci z częstochowskiego Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali mieszkankę Świętochłowic, która brała udział w oszustwie pod legendą. Wspólnie z innymi osobami wyłudziła od mieszkanki Częstochowy ponad 20 tys. zł. Tym razem oszuści podawali się za policjantów Centralnego Biura Śledczego Policji.


Prelekcja w Kłomnicach z okazji Dnia Kobiet

11 marzec, 2019 - 15:00
W dniu 8 marca 2019 roku z okazji Dnia Kobiet zastępca komendanta miejskiego mł. insp. Mariusz Strzelecki wziął udział w zorganizowanej przez częstochowski ruch drogowy prelekcji dla seniorów z Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w Kłomnicach. Spotkaniu przewodniczył prezes Ryszard Całus. Zaproszeni goście - poseł Lidia Burzyńska, Starosta Częstochowski Krzysztof Smela oraz Wójt Gminy Piotr Juszczyk złożyli życzenia przedstawicielkom płci pięknej.


Kulturalny Sznupek

11 marzec, 2019 - 14:00
Policjantka z częstochowskiej drogówki wraz ze Sznupkiem wystąpiła na scenie w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Czętochowie. Mundurowa opowiedziała dzieciom o bezpieczeństwie na drodze oraz przeprowadziła konkurs wśród widzów. Sznupek chętnie pozował do zdjęć.


Amator filmów na DVD w rękach policji

11 marzec, 2019 - 12:00
Pod koniec lutego 2019r. w jednym ze sklepów na terenie galerii handlowej nieznany mężczyzna dokonał kradzieży 26 płyt DVD o wartości ponad 1tys. zł. Mężczyznę zatrzymano w ubiegłą sobotę, podczas kolejnej wizyty w tym samym sklepie. Został rozpoznany przez pracownika, a następnie zatrzymany przez policjantów z komisariatu IV w Częstochowie.


Dzień Kobiet w Komendzie Miejskiej Policji

8 marzec, 2019 - 08:00
Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie spotkało się z przedstawicielkami płci pięknej, by złożyć najserdeczniejsze życzenia. Padło wiele ciepłych słów z ust kadry kierowniczej. Każda z kobiet otrzymała kwiatka.


Policja szminką pisana

7 marzec, 2019 - 20:00
Pomimo, że płeć piękna od lat utożsamiana jest ze szpilkami, zwiewnymi sukienkami oraz czerwoną szminką na ustach, coraz więcej kobiet decyduje się na pracę w policji. W częstochowskim garnizonie pracują 93 funkcjonariuszki oraz 99 kobiet w korpusie służby cywilnej. Dzisiaj, w Międzynarodowym Dniu Kobiet pytamy czy kobiety w ogóle się do tego zawodu nadają?


Child Alert

7 marzec, 2019 - 15:00
Policjanci poszukują 3-letniej Amelki i jej matki Natalii, które dzisiaj około godziny 10:00 zostały uprowadzone przez dwóch zamaskowanych mężczyzn sprzed bloku przy ul. Hallera 47 w Białymstoku. Wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu dziewczynki i jej mamy, proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji. Na czas funkcjonowania Child Alert uruchomione zostało Call Center pod nr 995, na które można przekazywać wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionych.


Kolejna edycja konkursu "Policjant który mi pomógł"

7 marzec, 2019 - 10:00
Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji 12. edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.


Policjanci z prewencji policzyli bezdomnych

7 marzec, 2019 - 09:00
Po niespełna miesiącu od ogólnopolskiej akcji liczenia bezdomnych, znamy wyniki badań. W Częstochowie przebywa 351 osób bezdomnych. To mniej niż w ubiegłym roku.


Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta