Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Garażowa wyprzedaż w Centrach Handlowych Auchan

 

Garażowa wyprzedaż

w Centrach Handlowych Auchan

 

 

Jeśli podczas wiosennych porządków znalazłeś przedmioty, które są w dobrym stanie, ale już ich nie używasz, weź udział w garażowych wyprzedażach w Centrach Handlowych Auchan w Gliwicach, Mikołowie oraz Poczesnej i wystaw swoje rzeczy na sprzedaż. Na pewno znajdą nowych właścicieli. Wydarzenie odbędzie się 27 maja w pasażach centrów handlowych od godziny 9.00 do godziny 14.30. Sprzedawców obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

 

W najbliższą sobotę 27 maja Centra Handlowe Auchan w Gliwicach, Mikołowie i Poczesnej zapraszają miłośników przedmiotów „z drugiej ręki” na garażową wyprzedaż. Sprzedający dadzą „drugie życie” przedmiotom, których nie używają, a kupujący znajdą rzeczy, których poszukują w atrakcyjnych, niskich cenach! Będzie to pierwsze z cyklicznych wydarzeń, odbywających się w wybrane soboty od maja do grudnia.

Garażowe wyprzedaże odbędą się w:

·       

Centrum Handlowym Auchan Gliwice: 27 maja, 10 czerwca, 8 lipca, 12 sierpnia, 9 września, 14 października, 4 listopada oraz 9 grudnia.

·       

Centrum Handlowym Auchan Mikołów: 27 maja, 24 czerwca, 29 lipca, 26 sierpnia, 30 września, 28 października, 25 listopada oraz 16 grudnia

·       

Centrum Handlowym Auchan Poczesna: 27 maja, 24 czerwca, 29 lipca, 26 sierpnia, 30 września, 28 października, 25 listopada oraz 16 grudnia. 

Sprawdź, co możesz kupić na garażowej wyprzedaży

Podczas wydarzenia będzie można sprzedać i kupić przedmioty z wielu kategorii. Na stoiskach znajdą się ubrania, zabawki, antyki oraz przedmioty kolekcjonerskie, rośliny, a także książki, biżuterię, akcesoria kuchenne czy sprzęty elektroniczne.

Udział w wydarzeniu może przynieść korzyści wszystkim. Sprzedający dadzą „drugie życie” przedmiotom, których nie używają, a kupujący znajdą rzeczy, których poszukują w atrakcyjnych, niskich cenach!

Wybieranie rzeczy z drugiej ręki pozwala również zmniejszyć ilość odpadów, które trafiają na wysypiska śmieci. To prosty sposób na prowadzenie bardziej ekologicznego stylu życia – kupując to, co już zostało wyprodukowane, tworzymy obieg zamknięty i maksymalnie wykorzystujemy surowce i zasoby środowiska!

 

Rejestracja dla sprzedawców

Osoby, które chcą wziąć udział w majowym wydarzeniu jako sprzedawcy, muszą się zarejestrować. W przypadku pierwszego wydarzenia z cyklu  można to zrobić do 8 czerwca włącznie do godziny 15.00 wysyłając maila w zależności od lokalizacji, w której mają zostać wystawione przedmioty na adresy:

·       

Gliwice: zapisygliwice@zycieczestochowy.pl; 

·       

Mikołów: zapisymikolow@zycieczestochowy.pl

·       

Poczesna: wyprzedazgarazowaauchan@gmail.com

Zgłoszenie i wystawienie przedmiotów są bezpłatne. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 696 48 66 80.

Sprzedawcy muszą samodzielnie zatroszczyć się o wyposażenie stoiska i przynieść wieszaki lub stoliki, na których będą prezentować oferowane produkty.

Garażowa wyprzedaż odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach, Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie, Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy.