Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Minimalizm, czyli jak nie tracić Klientów już na starcie. Sprawdź praktyczne wskazówki

 

 

 
Jesteś przed zleceniem projektowania nowej strony internetowej dla swojego przedsiębiorstwa? Musisz trzymać rękę na biznesowym pulsie, a ten od dawna bije w rytmie minimalizmu. Tego typu portale nie odstraszają potencjalnych Klientów. Czasami zbyt duża ilość informacji na witrynach przynosi negatywny efekt w postaci zamknięcia sesji. Po prostu. Z braku czasu. W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto postawić na minimalizm i jak wdrożyć go w tworzenie serwisu, aby ten nadal spełniał swoje funkcje: reklamowe, informacyjne oraz sprzedażowe.
 

 

Funkcjonujemy w kulturze nadmiaru. Niech Twoja strona będzie tego zaprzeczeniem

Zwłaszcza, że wyraźne przesycenie treścią bądź grafikami i animacjami może przynieść efekty zgoła inne od tego, czego pierwotnie oczekiwano. Kiedy potencjalny Klient po wejściu na firmową stronę internetową zobaczy ścianę tekstu lub zupełnie nieczytelne, nawarstwione zdjęcia, istnieje duża szansa, że taka wizyta nie potrwa długo. Nie od dzisiaj wiadomo, że odbiorcy w internecie oszczędzają każdą możliwą sekundę. Zlecając projektowanie strony WWW powinieneś zwrócić szczególną uwagę właśnie na aspekt zminimalizowania ilości przekazywanych informacji. Warto ograniczyć się do najważniejszych komunikatów. Prostota i schludna prezentacja to zauważalny w ostatnich latach trend. Widać to chociażby po realizacjach wykonanych przez firmę AFTERWEB, która cieszy się dużym zaufaniem w branży tworzenia firmowych serwisów internetowych. Jeśli otrzymasz cenne wsparcie od doświadczonych specjalistów, Twój portal z pewnością wypełni wszystkie obowiązujące dziś standardy.

Strona internetowa stworzona dla przedsiębiorstwa z miasta Kraków bądź innych największych miejscowości nigdy nie powinna straszyć internautów. Ci negatywnym spojrzeniem mogą traktować nie tylko przestarzały design, ale również zbyt dużą ilość przekazywanych informacji. Projektując witrynę zwróć uwagę na minimalizm, który od wielu lat jest na fali wznoszącej, jeśli chodzi o trendy uwielbiane przez potencjalnych Klientów.”

Źródło: afterweb.pl/projektowanie-i-tworzenie-stron-www/krakow/

 

Minimalizm nie musi być ubogi. Podpowiadamy, jak tworzyć czytelne strony internetowe

Zestawienie minimalizmu w jednej linii z ubogim zasobem firmowej strony internetowej to bardzo popularny błąd wśród przedsiębiorców, którzy w taki właśnie sposób uciekają od ograniczania oraz dozowania informacji przekazywanych za pośrednictwem portali. To pułapka, w jaką łatwo wpaść. Granica pomiędzy minimalizmem a przesytem jest niewielka. Zlecając projekt strony internetowej warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanych ekspertów. Takie osoby doskonale wiedzą, w jaki sposób minimalizm przekuć w zaletę portalu. Jest to możliwe. Zwłaszcza, że nie musisz całkowicie żegnać się z treścią na stronie głównej – nawet kilka akapitów umieszczonych w odpowiednich miejscach może poprawić czytelność witryny. Jeżeli realizujesz kilka usług, które wymagają od Ciebie obszernego opisania, zainwestuj w rozbudowane menu z podziałem na kategorie. W takich przypadkach utworzenie strony typu one page nie będzie najlepszym rozwiązaniem.