Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Lasery w medycynie estetycznej – depilacja laserowa

 
 

Niemalże każda z nas pragnie mieć zgrabne, młode ciało i gładką, jedwabistą w dotyku skórę. Nie wystarczy już aromatyczny płyn kąpielowy oraz łagodny dla skóry balsam do ciała, bogaty w witaminy i mikroelementy. Współczesne kobiety chcą mieć idealnie gładkie nogi. Z tego powodu skuteczna depilacja stała się marzeniem wielu pań, które natura obdarzyła szczodrze – silnym owłosieniem. O ile lśniące, gęste włosy na głowie są powodem do radości i dodają urody, o tyle nadmierne owłosienie nóg, a także przedramion może być prawdziwą zmorą. Dlatego każda innowacyjna metoda usuwania zbędnych włosów oraz osłabienie ich wzrastania jest przyjmowana z entuzjazmem i cieszy się coraz większą popularnością.


Lasery w procesie depilacji – wysoka skuteczność zabiegów

Do najnowszych sposobów depilacji należy usuwanie owłosienia za pomocą wiązki lasera. Zaawansowana technologia zastosowana w laserach diodowych Light Sheer zapewnia wysoką skuteczność w usuwaniu niechcianego owłosienia. Ogromne znaczenie ma oryginalny, atestowany sprzęt, który posiada odpowiednio skalibrowaną głowicę.
 

Działanie na mieszki włosowe oraz włosy

Metoda depilacji laserowej polega na uszkodzeniu macierzy włosa. Wiązka promieni lasera przenika w głąb skóry na ok. ok. 2-5 mm. Na tym poziomie barwnik melanina absorbuje energię wiązki lasera działając na mieszki włosowe, które ulegają stopniowemu zanikowi. Warto uwzględnić fakt, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie, więc proces usuwania odbywa się etapowo. Część włosów jest w fazie wzrostu (tzw. anagen) i reaguje na światło lasera, natomiast inne nie rosną aktywnie, gdyż znajdują się w stanie 'uśpienia' (tzw. katagen, telogen) i one nie ulegają działaniu wiązki lasera. Faza katagen może trwać od 3 do 8 tygodni, a po tym okresie zaczyna się aktywny wzrost nowego włosa. Ze względu na nierównomierne wzrastanie włosów zabiegi laserowe trzeba powtarzać cykliczne, aby usunąć całe niepożądane owłosienie. Z dokładnym opisem depilacji za pomocą różnych laserów można zapoznać się na stronie http://www.studiolaser-depilacja.pl/nasze-salony/salon-kosmetyczny-Czestochowa.html.
 

Efekty działania depilacji laserowej

Zazwyczaj po czterech zabiegach 80% klientów zauważa bardzo widoczną redukcję owłosienia. Oczywiście na zmniejszenie ilości włosów i osłabienie ich mają wpływ cechy indywidualne, predyspozycje genetyczne, gatunek włosa oraz miejsce poddane depilacji. Podczas pierwszej depilacji laserowej można usunąć ok. 30% włosów, natomiast po kilku zabiegach można stracić do 80%-90% włosów, nawet w przypadku silnego, ciemnego owłosienia. Po 6 – 8 zabiegach zazwyczaj pozostają tylko jaśniejsze, cieńsze, niemalże niewidoczne włoski.


Pełne bezpieczeństwo zabiegów laserowych

Zabiegi depilacji laserowej zawsze przeprowadza doświadczony specjalista. Stosowany laser wykazuje powierzchowne działanie nie wpływając na poszczególne funkcje całego organizmu. Emitowana energia powoduje uszkodzenie komórek macierzystych mieszków włosowych powodując ich zanik, dzięki czemu włosy przestają rosnąć.