Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Uroczystość odsłonięcia nowego portretu w galerii wybitnych absolwentów I LO im. Juliusza Słowackiego

 

 

W galerii portretów wybitnych absolwentów I LO 25 kwietnia, miała miejsce niezwykła uroczystość odsłonięcia portretu profesor UJD Elżbiety Hurnik.

 

Pani Profesor była gościem  na uroczystości w galerii absolwentów. 

Po części podniosłej i oficjalnej Pani Profesor została zaproszona przez społeczność Słowaka do auli na  montaż słowno – muzyczny, który przeniósł wszystkich do wiedeńskiej kawiarni artystycznej. Wysłuchano wierszy m. in. Haliny Poświatowskiej i Ludmiły Marjańskiej oraz delektowano  się piosenkami z repertuaru Kaliny Jędrusik. 

Pani Profesor Elżbieta Hurnikowa w rozmowie ze społecznością I LO podkreśliła uważność na słowo, jaką dostrzegła u recytujących i śpiewających uczniów. Z kolei Słowacy z dumą dziękowali za wizytę tak zaszczytnego gościa, wyrażając przy tym swą radość, że są częścią szkoły, która ma tak wybitną absolwentkę. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.: 

 

 

 

 

 
 

Źródło, foto: Społeczność ILO