Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Formuła Drive 2024– Poprowadź Bolid F1 za nami

W miniony weekend 6-9 czerwca 2024 na torze Silesia Ring, odbyła się już trzecia edycja eventu „Formula Drive – Poprowadź Bolid F1”. 

To prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji oraz niecodzienna szansa, aby poprowadzić legendarny bolid F1 Williams FW29.
Na torze  Silesia Ring wielbiciele prestiżowych wyścigów i szybkiej jazdy spełniali marzenia. 
Moc pozytywnych emocji, bardzo wysoki poziom adrenaliny sprawiły, że każdy uczestnik tego wydarzenia zapamięta je do końca życia.
Pasjonaci szybkich maszyn i ekstremalnych doznań motoryzacyjnych, poczuli się jak Robert Kubica czy Alexander Wurz prowadząc na torze wyścigowym bolid F1.
Uczestnicy po przejściu profesjonalnych szkoleń realizowali jazdy bolidami Formuły Renault 2.0, a na zwieńczenie dnia samodzielnie poprowadzili bolid F1 Williams FW29 o mocy 650 koni mechanicznych.
Fani motoryzacyjnych przeżyć mogli również skorzystać z jazdy jako pasażer BMW Sauber F1.06 X2, maszyny prowadzonej przez doświadczonego kierowcę wyścigowego - Kamila Franczaka.
Jazdy legendarnymi bolidami F1 były realizowane na zamkniętym torze wyścigowym, pod okiem doświadczonych instruktorów.
 
Pomysł na realizację wydarzenia umożliwiającego miłośnikom motoryzacji spełnienie marzeń o poprowadzeniu bolidu F1 w naszym kraju narodził się w głowie Grzegorza Rożalskiego, inicjatora i twórcy wydarzenia Formula Drive, kierowcy wyścigowego.
 Rozwijana od kilkunastu lat pasja do doświadczania ekstremalnych wrażeń za kierownicą zaowocowały podjęciem decyzji o stworzenie marki Formula Drive.
 Kilkunastomiesięczna praca nad tym wyzwaniem i nawiązanie efektywnej współpracy z zespołem Johana Rajamäki ze Szwecji oraz determinacja w dążeniu do celu zdobyta także w roli kierowcy wyścigowego sprawiły, że  mamy w Polsce wydarzenie „Formula Drive – Poprowadź Bolid F1.
 

Formula Drive na torze Silesia Ring to idealne miejsce dla osób, które chcą poczuć prawdziwą prędkość w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach.
 
Udział w tym wydarzeniu to zdecydowanie jedna z większych atrakcji na polskim rynku motosportu i niestandardowej rozrywki, idealny Prezent Marzeń.

Aby być na bieżąco, warto śledzić stronę internetową formula-drive.pl oraz profile na Facebooku i Instagramie. 

W celu rejestracji należy skontaktować się z doradcą pod numerem +48 534 358 675 lub zarejestrować się na stronie jazdaf1.pl.


Już dziś zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji eventu oraz obejrzenia fotorelacji: https://czest.info/Formula-Drive-2024-Poprowadz-Bolid-F1