Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 

Filmy

Gru, Dru i Minionki” zapraszają  

na pokazy przedpremierowe do Cinema City!

 
 
Co Minionki - najsłodsze istoty na świecie - narozrabiały tym razem? Jeśli nie możesz się doczekać spotkania ze swymi ulubionymi bohaterami, zapraszamy już w ten weekend, 24 i 25 czerwca do wszystkich kin Cinema City na pokazy przedpremierowe najnowszego hitu „Dru, Gru i Minionki”. Premiera filmu odbędzie się dopiero w przyszły piątek 30 czerwca! Bilety na pokazy przedpremierowe są dostępne w kasach kin oraz na www.cinema-city.pl

Minionki to światowy fenomen. Filmy z tymi zabawnymi postaciami przyniosły dochód rzędu 4,7 miliarda dolarów, gromadząc przed ekranami kin zróżnicowaną publiczność różnych kultur i w każdym wieku na całym świecie. Po wielkich sukcesach „Jak ukraść księżyc” oraz największych animowanych hitach 2013 i 2015 roku: „Minionki rozrabiają” i „Minionki”, przyszedł czas na kolejny rozdział w historii Gru, Lucy, ich uroczych córeczek: Margo, Edith i Agnes, oraz, oczywiście, Minionków!
 
W najnowszym filmie Gru i jego nowej żonie Lucy nie udaje się schwytać słynnego złoczyńcy - byłej gwiazdy TV lat 80. - Baltazara Bratta, który wyrzucony z telewizji, poprzysiągł zemstę na Hollywood. To właśnie przez niego Gru i Lucy zostają wyrzuceni z Ligi Antyzłoczyńców. Po stracie pracy Gru pogrąża się w kryzysie tożsamości, a Minionki mają wielką nadzieję, że Gru powróci na ścieżkę zła. Gru ma jednak inne plany. Pewnego dnia tajemniczy nieznajomy przekazuje Gru informację, że ma brata bliźniaka, o którego istnieniu nie miał pojęcia. Brata, który za wszelką cenę chce być tak zły, jak zły był niegdyś Gru. Były super-złoczyńca przypomni więc sobie, jak dobrze jest być złym…
 
- Przede wszystkim zależało nam, by wziąć pod uwagę gust widzów, to, co pokochali, gdy poznali bohaterów serii. Ale chcieliśmy także - jak zawsze - zaproponować coś nowego, świeżego i dynamicznego - mówi Chris Meledandri, szef wytwórni Illumination. I dodaje: Filmy o Minionkach skradły serca widzów na całym świecie, ponieważ są zabawne, odważne, ale także budzą żywe emocje poprzez historię, którą przedstawiają. I postaci. Czar Minionków jest niepodrabialny. I nawet jeśli Gru był super-złoczyńcą, wciąż chcemy, by dobrze mu się wiodło, właściwie nie sposób mu nie kibicować
 
W polskiej wersji językowej w postać Gru ponownie wcielił się znakomity Marek Robaczewski. Gwiazdami obsady są także Mikołaj Cieślak, który portretuje (głosem) postać Dru, oraz Robert Górski (użyczający głosu Baltazarowi Brattowi) - twórcy kultowego Kabaretu Moralnego Niepokoju. 
 
Film przedpremierowo 24 i 25 czerwca będzie można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D w wersji dubbingowej.
 
Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited
 

 
10 - 11 czerwca godzina 17.00 PORTRETY ÓWCZESNYCH OGRODÓW. OD MONETA DO MATISSE’A z The Royal Academy of Arts w Londynie 
 

Claude Monet był zapalonym ogrodnikiem i prawdopodobnie najważniejszym malarzem ogrodów w historii sztuki, ale nie był jedyny. Wielcy artyści, jak Van Gogh, Bonnard, Sorolli, Sargent, Pissarro i Matisse także traktowali ogród jako jeden z ważniejszych tematów swojej twórczości. Dzieła tych wielkich artystów, a także wielu innych znanych malarzy, znalazły się na wyjątkowej i innowacyjnej wystawie w The Royal Academy of Arts w Londynie.

To idealny film dla miłośników malarstwa i ogrodów jednocześnie. Kamera ukazuje piękno i urok założeń ogrodowych należących do malarzy, jak sławne Giverny i Seebüll, pozwalając nam odbyć magiczną podróż w przeszłość, by dowiedzieć się, jak wyglądały i jak były uprawiane za czasów ich twórców i właścicieli. Film poszukuje tych motywów, linii, kolorów, deseni i niezwykłych pomysłów, które dojrzeć możemy na obrazach Moneta. Kierując się pasją kuratorów, artystów i entuzjastów sztuki ogrodniczej, dzięki tej niezwykłej kolekcji dzieł impresjonistów, post-impresjonistów i awangardowych artystów z początku XX wieku, film pokazuje powstawanie nowoczesnego ogrodu i jego miejsce w kulturze popularnej, a także silną fascynację ogrodami dziś. Nic dziwnego, że to połączenie przestrzeni, kolorów, światła i jego gry, do dnia dzisiejszego przyciąga twórcze umysły niektórych z największych artystów świata. Jak powiedział Monet: „Oprócz malarstwa i ogrodnictwa, w niczym innym nie jestem dobry”.

Szczegóły na stronie www.okf.czest.pl

 

OKF ILUZJA, AL. NMP 64, kasa : 34 / 324 22 40


 

 

Żyj pełnią życia …i przyjdź do Cinema City!

„Ponad wszystko” podczas Ladies Night

 
 
 
 
Już w czwartek 8 czerwca o godz. 19:30 odbędzie się ostatnia przed wakacjami edycja „Ladies Night” - cyklicznej imprezy z mnóstwem upominków i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami dla Pań. 
W tym miesiącu zobaczymy przedpremierowo „Ponad wszystko” – jeden z najpiękniejszych filmów romantycznych ostatnich lat. 
Co to znaczy naprawdę się zakochać i żyć pełnią życia? 
Po odpowiedź zapraszamy na wyjątkowy wieczór w kobiecym towarzystwie do wybranych kin Cinema City - bilety są dostępne już teraz w kasach oraz na stronie www.cinema-city.pl.
 

***
 
Ponad wszystko” to bardziej poruszający film niż „Zanim się pojawiłeś” i „Zostań, jeśli kochasz”, oparty na bestsellerowej powieści Nicoli Yoon. Opowiada historię uczulonej na wszystko Maddy - błyskotliwej osiemnastolatki o wyjątkowej wyobraźni. Niestety choroba nie pozwala jej normalnie funkcjonować i żyje w sterylnym domu, zaprojektowanym przez matkę. Nigdzie nie wychodzi i z nikim się nie spotyka. Wszystko się zmienia, gdy w sąsiedztwie pojawia się Olly. Choć patrzą na siebie tylko przez szybę, bez szansy na dotyk, łączy ich wyjątkowo silna więź. Pragną wspólnie poznawać świat i doświadczyć pierwszej miłości. Choć wiedzą, że konsekwencje mogą być poważne, są gotowi zaryzykować wszystko, aby być razem. W rolach głównych występuje Amandla Stenberg („Igrzyska śmierci”) oraz Nick Robinson („Jurassic World”).
Ladies Night, to, oprócz przedpremierowych pokazów hitów filmowych o tematyce kobiecej, także całe mnóstwo niespodzianek i konkursów z wartościowymi nagrodami! Przyjdź sama lub z koleżanką, otrzymaj prezent powitalny i zamień zwykły, czwartkowy wieczór w czarującą imprezę pełną atrakcji!
„Ladies Night” to cykliczna impreza, która odbywa się raz w miesiącu, od stycznia do czerwca oraz od września do listopada, w wybrany czwartek miesiąca o godz. 19.30 w 20 kinach Cinema City: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Toruniu, Lublinie, Bydgoszczy, Bielsko-Białej, Częstochowie, Gliwicach, Rybniku, Wałbrzychu, Zielonej Górze i Starogardzie Gdańskim.
Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited
 
****

 

 
 
 

 

Wonder Woman przybywa, by ratować świat! 

 
 
Pokazy przedpremierowe już 1 czerwca w Cinema City
 
 
Stań u boku księżniczki Diany, najdzielniejszej z plemienia Amazonek i uratuj świat przed całkowitą zagładą. „Wonder Woman”, ekranizacja bestsellerowej serii komiksów, pojawi się w kinach Cinema City już w czwartek 1 czerwca podczas specjalnych pokazów przedpremierowych.
 
Przenieś się do realistycznego świata komiksu i weź udział w emocjonującej podróży w poszukiwaniu nadziei i miłości, oglądając film na gigantycznych ekranach w kinach IMAX lub poczuj w sobie wielką moc i daj się wciągnąć do świata fantastyki dzięki rewolucyjnej i oddziałującej na wszystkie zmysły technologii 4DX®. 
Premiera filmu odbędzie się 2 czerwca.
Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.” (opis dystrybutora)

„Wonder Woman” to opowieść o sile kobiet oraz o poszukiwaniu swojego przeznaczenia i miłości. Film powstał na podstawie kultowej serii komiksów stworzonych przez Williama M. Marstona i rysownika Harry’ego G. Petera. Na ekranie w roli niezwyciężonej superbohaterki pojawi się Gal Gadot, która wystąpiła m.in. w hicie „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. W roli ciotki Diany, generałowej Antiopy, zobaczymy Robin Wright, znaną z serialu „House of Cards” i „Dziewczyny z tatuażem”. W pierwszoplanowej roli męskiej wystąpi gwiazda nowej trylogii „Star Trek” - Chris Pine. Za reżyserię odpowiada Patty Jenkins, która ma swoim koncie m.in. hit „Monster”.

Fanów Wonder Woman zapraszamy na wyjątkowe pokazy w kinie IMAX w technologii 3D. „Tego filmu nie możesz nie zobaczyć w IMAX” - zachęca Chris Pine. Doświadcz na własnej skórze, jak potężny, cyfrowy dźwięk i krystalicznie czysty obraz dosłownie wciąga cię w świat komiksu i poczuj, jakbyś był w samym środku zawrotnej akcji. Format IMAX powoduje, że przedmioty na ekranie są większe, a obraz bardziej wyrazisty, dzięki czemu sceny walki Wonder Woman są jeszcze bardziej spektakularne, a przeżycia filmowe niezapomniane. Z kolei fanów naprawdę mocnych wrażeń zapraszamy do sal ŠKODA 4DX®, gdzie dzięki rewolucyjnej technologii 4DX, oddziałującej na zmysły, można realnie poczuć m.in. różnorodne zapachy, krople deszczu, wiatr czy wibracje. Dodatkowo ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, spowodują, że poczujesz się jak Wonder Women galopująca na koniu i używająca swych supermocy do ratowania świata.

„Wonder Woman” można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX 3D w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Łódź Manufaktura oraz w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Cinema City Warszawa Arkadia, Łódź Manufaktura, Kraków Bonarka, Lublin Felicity i Bydgoszcz. 

 
Pokazy przedpremierowe odbędą się 1 czerwca we wszystkich kinach Cinema City.

 ***
Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

 

 

 


Festiwal im. braci Krzemińskich

 

 

 

Festiwal Filmów Dokumentalnych im. Braci Krzemińskich MOJA MAŁA OJCZYZNA
przechodzi metamorfozę i rozszerza swoją formułę!

   Oficjalna nazwa festiwalu od jego czwartej edycji będzie brzmiała Częstochowski Festiwal Filmowy im. Braci Krzemińskich MOJA MAŁA OJCZYZNA.
Podczas tegorocznego festiwalu będziemy mogli zobaczyć garść premierowych
tytułów filmowych, które po raz pierwszy zostaną wyświetlone w dniach 26-28.05.17 r.

   Festiwal rozpocznie się w piątek w Ośrodku Promocji Kultury "Gaude Mater",
a zakończy spotkaniem z Michałem Urbaniakiem w kinie OKF ILUZJA w niedzielę.

   Od tegorocznej edycji na festiwalu Moja Mała Ojczyzna będzie można
obejrzeć nie tylko filmy dokumentalne, ale i fabularne. Już w sobotę
będziemy mogli zobaczyć "Wspomnienie lata" z Robertem Więckiewiczem i
Urszulą Grabowską w obsadzie.

   Zupełnie premierowo, po raz pierwszy w Polsce zostanie zaprezentowany film "Polska Wielkanoc" z Grażyną Szapołowską w roli głównej. Koprodukcja niemiecko-polska, która została ostatnimi laty zapomniana przez dystrybutorów, czy nadawców polskich stacji telewizyjnych zagości na wielkim ekranie. Grażyna Szapołowska opowie widzom jak powstawały zdjęcia do tego
filmu, który został zrealizowany w 2010 roku między innymi w naszym mieście.

   W niedzielę od samego rana będzie moc atrakcji dla najmłodszych i melomanów!
Od 11.00 Festiwalowy Dzień Dziecka - projekcje filmów animowanych, m.in. "Reksio", "Koziołek Matołek", "Pampalini", gry, konkursy i zabawy dla dzieci, a od 13.00 giełda filmowo-muzyczna, podczas której będzie można zdobyć płyty DVD z wcześniejszych i tegorocznego festiwalu, filmy o
Częstochowie, ale również mnóstwo filmów i płyt winylowych.

   Premiery filmów jakie czekają nas w niedziele po południu, to "Częstochowa lata 50. XX wieku" oraz "Szczęście i dobrzy ludzie". Wisienką na festiwalowym torcie będzie spotkanie z Michałem Urbaniakiem, który w rozmowie z Maciejem Grabałowskim będzie wspominał Krzysztofa Komedę.
Spotkanie odbędzie się po projekcji filmu "Komeda, Komeda..." z 2012 roku.

PROGRAM  26.05 - 28.05 2017

26.05.2017 PIĄTEK

18:00 - projekcja filmu "Przyszedł człowiek i wziął"  (2010) czas: 80 min. ,
gość: Jędrzej Niestrój
OPK "Gaude Mater" ul Dąbrowskiego 1

27.05.2017 SOBOTA

13:00 - projekcja filmu "Wspomnienie lata"  (2016)  czas: 90 min. , gość :
reżyser Adam Guziński
16:00 - projekcja filmu "Polska Wielkanoc" (2011) czas: 91min.  gość:
Grażyna Szapołowska

28.05.2017 NIEDZIELA

od 11.00 Festiwalowy Dzień Dziecka: zestaw animacji dla najmłodszych

Reksio remontuje (12:17) / Pampalini i goryl (9:13) / Dziwne przygody
Koziołka Matołka: Gwiazdor filmowy (9:33) / Piesek w kratkę : Pies w cyrku
(9:37) / Kochajmy straszydła: Szalejacy reporter (9:19)

po filmach gry, zabawy, konkursy

od 13.00 Giełda filmowo - muzyczna
15.00 - projekcja filmu "Częstochowa lata 50. XX wieku" (2017)  czas:30 min.
premiera, goście: Krzysztof Kasprzak, Grzegorz Lipowski i Zbisław Janikowski
16.15 - projekcja filmu "Szczęście i dobrzy ludzie" ("Thanks To Luck and
Good People" 2017)  czas: 85 min.  gość : Maya Talmon
18.15 - projekcja filmu "Komeda, Komeda" (2012)  czas 70 min. , gość Michał
Urbaniak

WSTĘP WOLNY

 


 

 

 

 


Wszyscy na pokład! „Piraci z Karaibów.

Zemsta Salazara” już wkrótce w Cinema City

 
 
Słyszysz szum morza i okrzyki załogi? 
Widzisz zbliżający się monstrualny okręt? 
Tak, dobrze ci się zdaje - to „Piraci z Karaibów” powracający do Cinema City! 
 
Premiera filmu odbędzie się 26 maja, ale możesz spotkać się z nimi już 25 maja podczas specjalnych seansów przedpremierowych! 
 
Wybierz seans w najwyższej jakości dźwięku i obrazu w kinie IMAX® w technologii 3D i daj się pochłonąć trójwymiarowej rzeczywistości, albo obejrzyj film w oddziałującej na zmysły technologii 4DX® i stań ramię w ramię z ekscentrycznym kapitanem Jackiem Sparrowem! Bilety możesz nabyć już od 12 maja w przedsprzedaży. 
Są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Kapitan Jack Sparrow (Johnny Depp) naprawdę nie ma lekko - szczęście wyjątkowo mu nie sprzyja, a złe wiatry pchają go coraz silniej ku kolejnej awanturze. Duchy żeglarzy pod wodzą złowrogiego, przerażającego kapitana Salazara (Javier Bardem) planują zgładzić wszystkich piratów na morzach, a w szczególności Sparrowa. Aby mu przeszkodzić, charyzmatyczny pirat musi zdobyć potężny artefakt, Trójząb Posejdona. To jedyna rzecz, która powstrzyma bezwzględnego wroga.

„Piratów z Karaibów” nie trzeba przedstawiać nikomu. Każda z czterech części megapopularnej serii zgromadziła przed kinowymi ekranami miliony widzów, przynosząc łącznie 3,7 miliarda dolarów dochodów, 11 nominacji do Oscara oraz jedną statuetkę. W piątej części filmowej serii pojawią się nowi bohaterowie, grani m.in. przez Javiera Bardema („Jedz, módl się, kochaj”, „Skyfall”), Kayę Scodelario („Skins”) czy piosenkarza Paula McCartneya. Oczywiście wrócą też stare, znane twarze: Orlando Bloom i Keira Knightley (powracająca do filmowego uniwersum aż po 10 latach!).

Film „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara” został specjalnie przygotowany do technologii IMAX 3D, tak, aby krystalicznie czysty dźwięk i niesamowicie żywy, barwny obraz dosłownie cię pochłonęły. Pozwól otoczyć się kaskadzie barw, dźwięków i emocji i, zanurz się w niesamowitym świecie groźnych piratów. Fani najmocniejszych wrażeń mogą wybrać seans w salach ŠKODA 4DX®, w rewolucyjnej technologii oddziałującej na zmysły, dzięki której widzowie mogą realnie poczuć m.in. zapachy, krople deszczu, wiatr czy ruch. Technologia 4DX® zamieni kinową salę w monstrualny, piracki statek na wzburzonym oceanie. Poczuj wibracje ruchomego fotela, doskonale zintegrowanego z filmową akcją oraz krople oceanu na twarzy podczas rejsu na chyboczącym się pokładzie pirackiego okrętu, który przebija się przez spienione morskie fale. Kinowe emocje wzmocnią doznania sensoryczne np. podmuchy wiatru czy różnorodne zapachy.

„Piratów z Karaibów. Zemstę Salazara” można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D .

W wersji IMAX 3D w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Łódź Manufaktura oraz w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Cinema City Warszawa Arkadia, Łódź Manufaktura, Kraków Bonarka, Lublin Felicity i Bydgoszcz.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

 
 Kino Studyjne OKF ILUZJA zaprasza :
 
20 - 21 maja godzina 17.00 
 RENOIR POWAŻANY I ZNIEWAŻANY 
z The Barnes Foundation w Filadelfii
 
 
Auguste Renoir stał się znanym i lubianym malarzem dzięki swoim impresjonistycznym obrazom przedstawiającym Paryż. Do dziś płótna te należą do najsłynniejszych na świecie. Renoir jednak znudził się malowaniem w tym stylu i postanowił zmienić kurs. Ten niezwykły film – oparty na wyjątkowej kolekcji 181 dzieł Renoira zgromadzonych przez Barnes Foundation w Filadelfii – analizuje nowy kierunek w twórczości artysty i zastanawia się, dlaczego aż do dziś wywołuje takie skrajne reakcje. Niektórzy twierdzą, że późniejsze prace Renoira są dla nich niezrozumiałe i odpychające, ale inni twierdzą, że właśnie te obrazy ich uwiodły. Co może być zaskoczeniem dla części widzów, to że wśród wielu artystów, którzy w nowych dziełach Renoira szukali inspiracji i znaleźli się wyraźnie pod silnym ich wpływem byli też w początkach swej kariery dwaj giganci XX wieku – Picasso i Matisse. Film jest nie tylko świeżą i nową biografią mistrza malarstwa, ale także rzadko opowiadaną historią, która przedstawia Renoira jako istotny łącznik między starym a nowym w sztuce europejskiej.
 
Phil Grabsky – pomysłodawca i główny producent całego przedsięwzięcia – przy pomocy ciekawej narracji, a także dzięki wypowiedziom ekspertów, wizytom w pracowniach konserwatorskich i maksymalnym zbliżeniom ukazującym dzieła w detalach, umożliwia widzom całego świata zobaczenie tego, co jest niedostępne podczas tradycyjnej wizyty w galerii czy w muzeum. Przenosi na duży ekran bezcenne arcydzieła, do których dostęp jest często z różnych powodów ograniczony. Przedstawia również fakty z życia najważniejszych artystów malarzy świata.
 
Filmy zapraszają do pracowni konserwatorskich, przybliżają techniki malarskie i detale techniczne a także tajniki badania przeszłości legendarnych obrazów. Wszystko to w jakości HD. Dotychczas niezwykły sukces odniosły m.in. filmy poświęcone dziełom Leonarda w National Gallery w Londynie, Vermeera z tego samego muzeum i Muncha w Muzeum Muncha i Galerii Narodowej w Oslo. Obecnie cykl jest prezentowany w ponad 1000 kinach w 30 krajach.
 
Kino Studyjne OKF ILUZJA , Al. NMP 64, Częstochowa
Tel.:  34/ 324 60 58; 34/ 324 22 40; www.okf.czest.pl
 
 
 
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta