Promed. Czas na wzrok 40+
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 

Jak obstawiać zakłady live? 3 porady dla początkujących

Dynamiczny rozwój urządzeń mobilnych i ogólnie dostępny szybki internet dają nam sporo nowych możliwości, o których jeszcze niedawno nie mieliśmy pojęcia. Jedną z nich jest obstawianie wyników w czasie trwania wydarzenia sportowego, czyli zakłady live. Dzięki tego typu zakładom możesz czerpać jeszcze więcej radości i emocji z zakładów i wydarzeń sportowych. Jeśli jeszcze nie wiesz jak zabrać się do gry, to wszystkiego się dowiesz z tego artykułu.

  • zakłady live czy stacjonarne?
  • zakłady na żywo – wysokości kursów
  • co można obstawiać z BETFAN LIVE?

Co lepsze: zakłady live czy stacjonarne?

Na tak postawione pytanie każdy z graczy z pewnością odpowie po swojemu. Sporo osób, zwłaszcza graczy w starszym wieku, ceni sobie stacjonarne punkty bukmacherskie. Przede wszystkim chodzi tutaj o możliwość spotkania się z innymi graczami i spokojnej analizy wydarzeń. Bardzo często przyczyną jest także obawa i nieznajomość obsługi urządzeń z dostępem do internetu. Z kolei zakłady live wybierają przede wszystkim ludzie młodzi, dopiero co wchodzący w świat bukmacherki. Z kolei dla nich obsługa urządzeń mobilnych i korzystanie z internetu nie stanowi żadnego problemu. Chcąc chłonąć jeszcze więcej emocji i jeszcze szybciej zarabiać pieniądze na wygranych, bardzo często decydują się właśnie na tego typu zakłady na żywo. Argumentem za stosowaniem takiego systemu jest też możliwość obstawiania wyników niemal z każdego miejsca. Można grać, jednocześnie spotykając się ze znajomymi, a nawet przebywając w pacy czy szkole.
 

Zakłady na żywo – jakie są wysokości kursów?

Często gracze zaczynający swoją przygodę z zakładami sportowymi zawieranymi na żywo, mają obawę przed tym, że kursy w takich wydarzeniach są zaniżane. Jeśli korzystamy z oferty dobrych firm bukmacherskich, takich jak BETFAN LIVE, nie ma obawy o to, że przed rozpoczęciem wydarzenia kursy, a co za tym idzie także wygrana, będą niższe. Kursy zmieniają się  trakcie trwania spotkania i wynika to z sytuacji na boisku. Trudno się spodziewać, że jeśli w końcówce meczu piłkarskiego dana drużyna prowadzi trzema bramkami, kurs na jej zwycięstwo będzie równie wysoki, jak przed spotkaniem.
 

Co można obstawiać z BETFAN LIVE?

Jedną z firm bukmacherskich, które szczególnie dobrze czują się w tematyce zakładów na żywo, jest BETFAN. W ofercie tej firmy można znaleźć wydarzenia w różnych dyscyplinach sportowych. Obstawiać można nie tylko wyniki meczów, ale także rezultat do przerwy, ilość strzelonych bramek, albo to, która drużyna pierwsza wyjdzie na prowadzenie. Cały interfejs jest estetyczny i przystępny dla graczy.

 

Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta