Sklep Adaś Marol Promocja
 

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

FUNDACJA PROMYCZEK SŁOŃCA przekaż 1%

FUNDACJA PROMYCZEK SŁOŃCA przekaż 1%

 

 

"Jeden nie może pomóc wiele, ale wielu może pomóc jednemu"

Przekaż darowiznę na rzecz naszych Podopiecznych i stań się Naszym Dobroczyńcą. 
 

 Twoja najmniejsza nawet pomoc jest dla naszych Podopiecznych bezcenna. Dzięki Twojemu wsparciu, rzeczowemu, jak i finansowemu, wspólnie możemy odmienić życie osób potrzebujących. Prosimy, dołącz do nas.

 Aby wesprzeć naszych Podopiecznych, przelej darowiznę na nasze konto lub skontaktuj się z nami w celu podpisania porozumienia o darowiznach na rzecz naszych podopiecznych. W taki sposób możesz również przekazać darowiznę na rzecz potrzebującej osoby, która, zbiera środki na leczenie i rehabilitację w naszej Fundacji.

 ING BANK ŚLĄSKI Oddział w Częstochowie:

 49 1050 1142 1000 0023 1684 4519

 48 1050 1142 1000 0024 0208 6488

******************************************************
Fundacja Promyczek Słońca została założona przez Mirosławę Balcerowiak w czerwcu 2009 roku, która stanęła na czele przedsięwzięcia, którego głównym celem jest pomoc chorym ludziom a w szczególności chorym i niepełnosprawnym dzieciom.

Pani Mirosława zawsze pragnęła pomagać ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej i ekonomicznej. Jednakże nigdy nie przyszłoby jej na myśl, że założy organizację rzeczywiście mogącą pomagać i spełniać marzenia.

Podstawowym bodźcem uruchamiającym panią Balcerowiak do działania i podjęcia walki o lepsze życie dla chorych dzieci, było urodzenie się jej wnuczka Mateuszka z poważną chorobą stawów, jaką jest Antrygrypoza.
 Wtedy to dowiedziała się, że jest szansa na lepsze życie dla jej wnuka, ale będzie on potrzebował kilku operacji i kilku a może i kilkunastu lat ciągłej i ciężkiej rehabilitacji.

Postanowiła walczyć o lepsze życie dla wnuczka i innych dzieci, które mają szansę na lepsze życie jedyne, czego im potrzeba albo i wszystkiego, czego im potrzeba to ludzi otwartych na ich cierpienie i pragnących im pomóc w osiągnięciu lepszego życia i polepszeniu ich sytuacji życiowej.

Dzięki staraniom już w czerwcu 2009 roku Fundacja Promyczek Słońca otrzymała status Organizacji Pożytku Publicznego, co umożliwiło jej spełnianie marzeń dzięki odliczeniom 1% podatku na rzecz Naszych podopiecznych.

Postanowiliśmy, że w pierwszej kolejności będziemy pomagać dzieciom chorym na Antrygrypozę stawów.
 Jednakże z czasem, gdy pisali i dzwonili do Nas rodzice a czasem i całe rodziny dzieci niepełnosprawnych, chorych na porażenie mózgowe, choroby serca, nowotwory, autyzm, zespół Downa, dystrofię mięśniową, epilepsję oraz różne inne ciężkie schorzenia. Nie mogliśmy odmówić pomocy tym jakże ciężko już doświadczonym przez życie dzieciom oraz całym ich rodzinom. Dlatego obecnie staramy się pomagać każdemu, kto potrzebuje Naszej pomocy a komu jesteśmy w stanie pomóc.

Fundacja bardzo często ma do czynienia z przejmującymi ludzkimi historiami, w których skomplikowane choroby łączą się z biedą. Wspieramy osoby dotknięte chorobami genetycznymi, pomagamy niepełnosprawnym współfinansujemy turnusy rehabilitacyjne, koszty operacji i leczenia zagranicą, tak jak mówiłam pomagamy w rehabilitacji i wszystkim, co może polepszyć, chociaż częściowo życie i zdrowie naszych małych podopiecznych.

Pomagamy chorym i niepełnosprawnym dzieciom z całego kraju. Najczęściej pochodzą one z ubogich rodzin, dlatego często małe rzeczy lub czyny naprawdę cieszą te dzieci najbardziej.

Fundacja Promyczek Słońca od momentu swojego powstania pomogła już kilkunastu dzieciom z całej Polski, obecnie pod naszą opieką znajduje się dziesięcioro podopiecznych, którym pragniemy pomóc z codziennym życiu i być może, w co wierzymy z całego serca w powrocie do zdrowia.

 

Zaprasdzamy: http://www.promyczekslonca.czest.pl/


Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta